Efekty dyskotekowe w domu i niedużych lokalach

Efekty dyskotekowe w domu i niedużych lokalach

Szykujesz prywatkę i chcesz zaimponować znajomym? A może jesteś właścicielem lokalu dyskotekowego? Na pewno przydadzą Ci się dobrej jakości efekty świetlne.

 

Magia świateł

Kluby dyskotekowe zawdzięczają swoją magię efektom świetlnym, które stanowią istotne dopełnienie skocznej muzyki oraz integralny element wystroju pomieszczenia. Dzięki różnego rodzaju reflektorom, lampom i laserom możemy stworzyć niepowtarzalny, psychodeliczny klimat, który zachęci uczestników imprezy do zabawy i doda im mnóstwo pozytywnej energii.


 

W jaki sprzęt zainwestować?

Wiodącymi markami w produkcji dyskotekowego sprzętu oświetleniowego są następujące firmy: ADJ, Cameo Light, Eurolite oraz QTX (produkty tych marek znajdziesz w ofercie sklepu https://www.megascena.pl/). Sprzętem przystępnym cenowo i jednocześnie zapewniającym bardzo ciekawe wrażenia kolorystyczne jest np. efekt ADJ Mini Dekker, zaopatrzony w diody RGBW (czerwoną, zieloną, niebieską i białą). Urządzenie to promieniuje dwoma wiązkami pochodzącymi z dwóch diod LED, z których każda ma 10 W mocy. Warto wspomnieć również o 7 możliwych trybach pracy tego sprzętu; możliwe są następujące efekty: stroboskop, statyczne kolory, płynna zmiana kolorów, sterowanie za pomocą DMX, a także sterowanie dźwiękiem.

Innym urządzeniem zasługującym bez wątpienia na uwagę jest Cameo Light Auro Bar. W poziomą konstrukcję wbudowano 7 diod RGBW o mocy 15 W. Dzięki temu cacku można dawać niesamowite pokazy świetlne, które w ciałach rozentuzjazmowanych uczestników imprezy wyprodukują dodatkowe endorfiny.

Warto również wspomnieć o profesjonalnym zestawie oświetleniowym firmy Eurolite, składającym się z czterech reflektorów LED, efektu LED oraz statywu. Sprawdzi się on nie tylko w klubie dyskotekowym czy na szerzej zakrojonej prywatce, ale też na weselu czy innej większej imprezie okolicznościowej.

Na sam koniec zostawiliśmy coś z niższej półki cenowej. Reflektor PAR LED marki QTX wykonany w technologii LED uatrakcyjni każdą imprezę – niezależnie od tego, czy odbędzie się ona w domu, czy też w klubowej sali. Urządzenie posiada 186 10-milimetrowych diod, podzielonych na 4 sekcje (RGBW). Jego niewątpliwym atutem jest możliwość regulowania częstotliwości błysków.


 

Te oraz inne ciekawe urządzenia do tworzenia efektów oświetleniowych znajdziesz tutaj: https://www.megascena.pl/efekty-dyskotekowe/.