Karnawałowe kreacje

Karnawałowe kreacje

Karnawał to czas, w którym można pozwolić sobie na więcej. Tyczy się to nie tylko alkoholu, imprez czy różnych innych przyjemności, ale również garderoby.

Karnawałowe kreacje niewiele mają wspólnego ze zwykłymi ciuchami, które zakładamy na sobotnie imprezy. Są znacznie śmielsze, niekiedy ocierają się wręcz o ekstrawagancję. Na wielu przyjęciach obowiązują przebrania. Są też imprezy, na których nie ma żadnych restrykcyjnych ograniczeń, ale i tak wypada ubrać się nieco odważniej. Pomysłowość w zakresie garderoby jest czymś jak najbardziej wskazanym w okresie karnawału.

 

Co jest modne w tym roku?

Każdy karnawał ma swój motyw przewodni. W tym roku modne są cekiny, kokardy i frędzle. Niekoniecznie musisz zdecydować się na jedną z tych opcji – możesz wybrać je wszystkie. Umiejętne skomponowanie poszczególnych dodatków na pewno da wystrzałowy efekt. Jeśli zależy Ci na bardziej dyskretnym zasygnalizowaniu swojej orientacji w bieżących trendach, postaw na stonowane akcenty, które nie będą zbytnio rzucały się w oczy. Możesz też zupełnie z nich zrezygnować i nawiązać do przeszłości, jeśli jesteś fanką stylu retro.

 

Ponadczasowa klasyka

Najlepszym wyborem dla pań ceniących sobie klasykę będzie obcisła czarna sukienka. Kreację warto uzupełnić błyszczącymi dodatkami, koronkami lub welurem. Cekiny dodadzą Wam seksapilu i sprawią, że będziecie błyszczeć w blasku klubowych reflektorów. Ostatnio na topie są też krzykliwe suwaki z tyłu lub z przodu kreacji.

 

Eleganckie dodatki

Obecnie hitem sezonu są modne dodatki do włosów. Fryzurę można ozdobić śmiałą opaską w jaskrawym kolorze lub ładnie wyglądającym toczkiem. Postaw też na odpowiednią biżuterię, pamiętając przy tym, że korale i łańcuszki powinny być długie. Nie zakładaj w tym roku małych wisiorków, wyszły już z obiegu!

 

Jeśli już zdecydujesz się na konkretną kreację, warto byłoby pomyśleć o wyjątkowych miejscach, w których mogłabyś spędzić karnawał. Wszystkim miłośniczkom głośnych i hucznych imprez zalecamy wybrać się za Odrę. Zabawy karnawałowe w Niemczech to emocjonujące wydarzenia, w których warto choć raz w życiu wziąć udział. Zastanawiasz się, czym pojechać? Wybierz znaną i sprawdzoną linię autobusową, oferującą w przystępnej cenie przewóz osób.

Zobacz też

Gdzie spędzić karnawał?
Karnawałowy makijaż