Marzenia mężczyzny - pomysły na świąteczne prezenty

Marzenia mężczyzny - pomysły na świąteczne prezenty

Święta Bożego Narodzenia to czas wzajemnych podarunków. Przejrzyj nasz ranking wyjątkowych pomysłów na świąteczne prezenty dla mężczyzn, a znajdziesz coś w sam raz dla Twojego chłopaka!

Zostać sushi masterem

Zaczynamy łagodnie, ale nikt nie powiedział, że tylko ekstremalne prezenty zaskoczą i ucieszą mężczyznę. Jeżeli kocha on owoce morza i kuchnie świata, to może najwyższy czas pokazać mu jeden z najbardziej męskich zawodów. Wprowadzenie w tajniki pracy sushi mastera będzie okazją do sprawdzenia swoich manualnych umiejętności. Na kursie Twój facet dowie się, jak prawidłowo przygotowywać potrawy oraz jak podawać sushi. Może to stać się jego pasją, a nawet przyszłym zawodem! Nie wspominając już o tym, że Ty sama będziesz czerpać korzyści z tego podarunku…

 

Escape room „Gwiezdne Wojny” - gratka dla prawdziwych fanów

Wycieczka do escape roomu ze znajomymi to pomysł na niebanalne spędzenie wieczoru. Twój mężczyzna jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, a na kolejne części czeka bardziej niż na cokolwiek innego? Spraw mu wielką radość, wykupując wizytę w escape roomie o właśnie takiej tematyce. Nie dość, że będzie mógł zabrać tam swoich kolegów, to jeszcze spędzi czas w towarzystwie swoich ulubionych filmowych bohaterów i poczuje się jak prawdziwy Jedi!

 

Pierwsze nurkowanie

Spełnij marzenia Twojego mężczyzny i pokaż mu świat nurkowania. Kurs z profesjonalnym instruktorem i sprzętem będzie świetnym wstępem do nowej pasji. Twój ukochany zostanie wprowadzony w tajniki pływania po morskich głębinach. Taka nauka rozpoczyna się od poznania sprzętu na basenie sportowym, a później początkowi nurkowie mogą sprawdzić się na wodzie otwartej, np. na zalewie.

 

Snowkite – niezwykły sport zimowy

Twój facet lubi sporty ekstremalne i adrenalinę? Nie pozwól, żeby nudził się zimą i zafunduj mu przygodę na snowkite. Jest to sport zimowy, który łączy deskę snowboardową lub narty z popularnym late-kitem, czyli latawcem. Połączenie jazdy z lotem będzie dobrą alternatywą dla tradycyjnej jazdy na stoku, która po tylu zimowych sezonach może się już nudzić.

 

Skok spadochronowy

Najbardziej ekstremalny prezent w tym zestawieniu. No bo kto nie marzy o tym, aby chociaż raz skoczyć ze spadochronu? Około 50 sekund spadania i 10 minut szybowania razem z instruktorem w przestworzach. Skok spadochronowy z około 4000 metrów, osiągający prędkość do 200km/h w locie, to najbardziej ekscytujące doznanie, jakie możesz zaproponować swojemu partnerowi!

 

Marzenia są po to, aby je spełniać

O czymkolwiek Twój facet by nie mówił, wybierz najbardziej spektakularną formę realizacji jego marzeń. Pamiętaj także, aby uwzględniać w nich siebie i być świadkiem jego radości, rejestrując wszystko na zdjęciach i filmach. 

Więcej pomysłów znajdziesz na superprezenty.pl.