Najlepsze pomysły na niecodzienny prezent dla mamy na 50 urodziny

Najlepsze pomysły na niecodzienny prezent dla mamy na 50 urodziny

Urodziny to szczególny moment, w którym można zasygnalizować komuś bliskiemu, jak bardzo jest dla nas ważny. Jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka jest mama. W dniu 50-tych urodzin powinna otrzymać coś wyjątkowego, aby zapadło jej to w pamięć na długo.

Lot nad Warszawą

Nieszablonowy prezent powinien dostarczać pozytywnych emocji i wrażeń. Ciekawym rozwiązaniem jest podarunek w postaci lotu samolotem nad Warszawą. 15-minutowy lot pozwoli oderwać się od rzeczywistości i obejrzeć piękne zabytki stolicy z zupełnie innej perspektywy. Samolot pod kontrolą najlepszego, doświadczonego pilota przeleci nad okolicami Starego Miasta, Stadionu Narodowego oraz Pałacu Kultury. Wspaniała forma zwiedzania Warszawy w komfortowych warunkach.

 

Dzień w salonie spa

Warto okazać wdzięczność mamie za wkład w nasze wychowanie i wykonywanie codziennych, absorbujących obowiązków. Wizyta w spa pozwoli w pełni zregenerować siły. Prezent obejmuje zestaw kilku zabiegów i usług, a mianowicie peeling, masaż oraz zabiegi twarzy. Za wszystko odpowiedzialne jest grono profesjonalistów, którzy gwarantują zadowolenie i satysfakcję klienta. Cała wizyta kończy się poczęstunkiem. Wystarczą trzy godziny w salonie spa, aby na twarzy mamy pojawił się uśmiech.

 

Degustacja win

Wino stanowi nierozerwalny element romantycznych kolacji z mężem oraz kobiecych wieczorów. Może to doskonała okazja, aby pozwolić mamie na bliższe poznanie historii wina i delektowanie się wybranymi markami. Degustacja win jako prezent na 50 urodziny to podróż do krainy wina z różnych zakątków świata. Osoba uczestnicząca pozyska wiedzę na temat odpowiedniego konsumowania alkoholu oraz pozna historię jego pochodzenia. Dodatkowo otrzyma poczęstunek w postaci bagietki i hiszpańskich oliwek.

 

Skok spadochronowy

W ten szczególny dzień 50-tych urodzin warto podsumować przebyte półwiecze czymś szalonym, a nawet ekstremalnym. Prezent w postaci skoku ze spadochronem pobudzi młodzieńczą nutkę szaleństwa. Cały skok jest nagrywany za pomocą kamery GoPro, aby chwila w chmurach stała się wiecznością. Prezent jest w pełni bezpieczny, skok odbywa się pod kontrolą doświadczonego i certyfikowanego instruktora. Jeśli mama nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, powinna chociaż raz w życiu przeżyć coś takiego.

Prezent na 50 urodziny powinien dostarczać przede wszystkim wielu emocji i wrażeń. Przedstawione wyżej propozycje z pewnością to zapewniają.