Olejek VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL: narturalny sposób na mocne, zdrowe włosy

Olejek VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL: narturalny sposób na mocne, zdrowe włosy

Wypadanie włosów jest normalnym etapem w rozwoju włosa. Co zrobić w przypadku, gdy włosy wypadają w nadmiernych ilościach? Jak nie dopuścić do całkowitego wyłysienia?

Wypadanie włosów dotyka przeważnie mężczyzn, ale coraz częściej spotyka się także tę dolegliwość u kobiet. Na łysienie wpływa wiele czynników m.in. nieodpowiednia dieta, stres lub choroba. W przypadku kobiet może też wpływać nadmierna ingerencja we włosy (suszenie, prostowanie, lokowanie, farbowanie).

Aby zapobiec wypadaniu włosów i móc cieszyć się bujną fryzurą, trzeba naszemu organizmowi dostarczyć odpowiednich składników i witamin. Ostatnio na rynku pojawił się olejek VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL, którego dwufazowa formuła zapewnia efekt bujnych i gęstych włosów. Swoje działanie zawdzięcza zawartym w nim składnikom aktywnym, takim jak: tarczyca bajkalska, kofeina, wyciąg z kamelii, wyciąg z kiełków soi i pszenicy oraz arginina, olej z pestek dyni i olej kokosowy.

Tarczyca bajkalska poprawia mikrokrążenie skóry głowy, pobudzając jednocześnie korzenie włosów do wzmożonej produkcji budulca włosa. Zwiększa energię komórek macierzystych i przywraca naturalną równowagę skórze głowy.

Kofeina stymuluje korzeń włosa, aktywując przy tym jego czynnik wzrostu. Ponadto blokuje wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za łysienie.

Wyciąg z kamelii zamyka łuski włosa chroniąc je przed przedwczesnym starzeniem i mechanicznymi uszkodzeniami ich struktury. Z kolei wyciąg z kiełków soi i pszenicy dostarcza mieszkom włosowym cukrów niezbędnych do wzrostu, rozwoju i życia włosa.

Arginina rozkurcza naczynia krwionośne w skórze głowy, co wpływa pozytywnie na ukrwienie mieszków włosowych, które zaczynają produkować więcej keratyny (głównego budulca włosa).

Oleje z nasion róży, pestek dynii i kokosowy stanowią bogate źródła mikroelementów, witamin A,E,C i nasyconych kwasów tłuszczowych. Pomagają rewitalizować włókna włosa i wygładzają jego powierzchnie, dzięki czemu włosy odzyskują zdrowy blask.

 

 

Sposób użycia VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL jest niezwykle prosty: olejek wystarczy wmasować w skórę głowy i pozostawić na noc na głowie, rano głowę umyć. Stosowany przynajmniej 3 razy w tygodniu przez kilka miesięcy, nie tylko sprawi, że włosy przestaną wypadać, ale także nada im zdrowy wygląd.

Zobacz też

Jak pielęgnować włosy? Wskazówki dla początkujących
Innowacyjny szampon VIVÈSE SENSO DUO EXTREME HAIR GROWTH SHAMPOO: odzyskaj gęste, mocne włosy już w 3 miesiące!
VIVÈSE SENSO DUO EXTREME HAIR GROWTH SHAMPOO: koniec ze słabymi, wypadającymi włosami!
VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL: Twoja recepta na piękne włosy!
Senso_Duo