Przelewy z Anglii do Polski – przelew z odbiorem na poczcie

Przelewy z Anglii do Polski – przelew z odbiorem na poczcie

Jeżeli zamierzasz zlecić przelew z Anglii do Polski, warto rozważyć korzystną opcję wykonania międzynarodowego przekazu pieniężnego z odbiorem na poczcie. Tego rodzaju usługę oferują firmy pośredniczące w transgranicznych operacjach finansowych.

Przelew z odbiorem na poczcie – co go wyróżnia?

Wśród najistotniejszych atutów wykonywania zagranicznych przekazów z odbiorem na poczcie można wymienić bezpieczeństwo, prostotę i wygodę. Określona suma pieniędzy trafi do wskazanej osoby nawet w 10 minut, co pozwala zaoszczędzić czas. Odbiorca przelewu z Anglii do Polski może pobrać środki w wybranej przez siebie placówce pocztowej. Warto pamiętać, że firmy pośredniczące w międzynarodowych przekazach współpracują z 5 tysiącami oddziałów. Niewielka opłata, niezależna od wysokości przesyłanej kwoty, to kolejna zaleta przelewów z UK z odbiorem na poczcie. W dodatku odbiorca nie musi posiadać konta bankowego, aby pobrać środki, co stanowi kolejne udogodnienie.

Przelew z odbiorem na poczcie zrealizujesz tutaj: https://www.easysend.pl/przelewy-z-uk-do-polski

 

Jak wykonać przelew z odbiorem na poczcie przez internet?

Do zlecenia przekazu międzynarodowego z Anglii z odbiorem na poczcie konieczne będzie zarejestrowanie się lub zalogowanie w odpowiednim serwisie transakcyjnym. Warto pamiętać, że wykonanie operacji przez internet, bez wychodzenia z domu i stania w kolejce, to niezwykle wygodny sposób na wysłanie pieniędzy do Polski. Po uzupełnieniu danych osobowych klient zleci przelew z Anglii do Polski, zaznaczając opcję „odbiór na poczcie”. Innowacyjne certyfikaty bezpieczeństwa, a także licencje udzielane przez instytucje sprawdzające i potwierdzające legalność działań podmiotów funkcjonujących na rynku finansów dbają o bezpieczeństwo wprowadzonych informacji i powierzonych pieniędzy. Po wypełnieniu wszystkich koniecznych rubryk i zatwierdzeniu regulaminów odbiorca przelewu międzynarodowego otrzyma SMS z dwoma numerami identyfikującymi transakcję. Jeden z nich to kod transakcji – unikalny kod nadawany pojedynczemu zleceniu przelewu. Drugi ciąg cyfr jest z kolei numerem działającym w systemie Banku Pocztowego. Każdy numer trafia do nadawcy i do odbiorcy przekazu z UK. Pierwszy z kodów uzyskuje się drogą mailową, a drugi e-mailem i SMS-em wysyłanym na numer podany w czasie zlecania przelewu z Anglii do Polski. Odbiorca odwiedza wybraną przez siebie placówkę pocztową i tam podaje numery transakcji, jak również swój dowód osobisty. Na końcu odbiera pieniądze.

 

Jak wykonać przelew z odbiorem na poczcie przez agenta?

Jeżeli wolisz zlecić wykonanie przelewu międzynarodowego, korzystając z pomocy agenta, należy udać się do wybranego oddziału firmy pośredniczącej. Specjalista dopełni wszelkich formalności, uzupełni wymagane dane osobowe i szczegóły transakcji, a także poinformuje Cię o szczegółach operacji. Po zleceniu przelewu z Anglii do Polski odbiorca i nadawca otrzymają SMSy z numerami identyfikującymi. Wspomniane wyżej kody należy okazać na poczcie razem z dowodem osobistym. Wtedy można odebrać pieniądze przesłane z Wielkiej Brytanii.

Przelewy z Anglii do Polski wykonane z opcją odbioru na poczcie są rewelacyjnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy odbiorca przekazów nie posiada aktywnego rachunku bankowego. Operację zlecimy za pośrednictwem agenta albo przez internet. Środki trafią do wskazanej osoby nawet po 10 minutach od momentu przesłania pieniędzy. Przelewy zagraniczne z odbiorem na poczcie są szybkie, bezpieczne i wygodne. Z tych względów warto wziąć je pod uwagę, jeśli decydujemy się na przesłanie pieniędzy z zagranicy.