Przydatne akcesoria do telefonu

Przydatne akcesoria do telefonu

W sklepach z gadżetami do telefonów komórkowych można znaleźć wiele interesujących akcesoriów. Obudowy, słuchawki, pokrowce, czujniki ruchu i wiele, wiele innych... W co warto zainwestować pieniądze?

Etui

Czy zdarzyło Ci się upuścić telefon? Po takim upadku komórka nie zawsze wychodzi bez szwanku. Powstają rysy, zadrapania, a nawet pęknięcia. Dlatego warto zawczasu zaopatrzyć swój sprzęt w solidne etui. Pokrowiec nie tylko zabezpieczy Twój telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, ale również doda mu charakteru i klasy. W sklepach z gadżetami komórkowymi można znaleźć całe mnóstwo przerozmaitych pokrowców, tańszych i droższych, z różnymi fakturami, w różnych kolorach. Niektóre opatrzone są efektownymi wstawkami graficznymi, które podkreślą Twoją indywidualność.
 

Ładowarki samochodowe

A może podróżujesz dużo samochodem? W takim razie na pewno przyda Ci się ładowarka samochodowa. Dzięki niej sprawnie i szybko naładujesz telefon w razie potrzeby, nie musząc korzystać z gniazdka elektrycznego. Na rynku dostępne są ładowarki samochodowe z jednym bądź dwoma portami USB, pełnowymiarowe, micro lub mini.
 

Uchwyty

W wielu krajach europejskich, w tym również w Polsce, prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem jest karane mandatem. Dlatego nie zaleca się trzymania komórki przy uchu w trakcie prowadzenia auta. Jak bezpiecznie posługiwać się w takim razie nawigacją w smartfonie? Dobrym rozwiązaniem na ominięcie tego problemu jest kupno specjalnego uchwytu, który można przymocować w dowolnym miejscu. Dzięki temu gadżetowi o wiele łatwiej skupisz się na drodze.

Innego rodzaju uchwyty przydają się również osobom, które np. uprawiają jogging. Można je założyć na rękę, a następnie przypiąć do nich telefon. Poza tym na rynku dostępne są również uchwyty rowerowe, ułatwiające jazdę na dwóch kółkach.
 

Spośród bezliku rozmaitych gadżetów wymieniliśmy powyżej tylko kilka. Są to rzeczy warte swojej ceny, które uatrakcyjniają i ułatwiają korzystanie z telefonu. Chcesz zaopatrzyć swoją komórkę w akcesoria gsm? Hurtownia bądź sklep o dobrej renomie będzie najsłuszniejszym wyborem.