Rozjaśnij swój uśmiech!

Rozjaśnij swój uśmiech!

Chcesz mieć piękny, olśniewający uśmiech? Użyj proszku Coco White Mint!

Wybielanie zębów domowymi sposobami nie musi być skazane nie niepowodzenie. Jeśli robimy to umiejętnie i przy wykorzystaniu odpowiednich środków, efekt będzie satysfakcjonujący. Jeśli jednak sięgamy po pierwszy lepszy specyfik, o którego skuteczności zapewnia jedynie producent, możemy się srodze rozczarować.

 

Jakie środki wybielające wybierać?

Przy wyborze środków do wybielania zębów zawsze należy się kierować przede wszystkim własnym zdrowiem. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu zapoznaj się dokładnie z etykietą. Sprawdź, co zawiera dany produkt. Jeśli znajdziesz zbyt dużą liczbę chemicznych paskudztw, jest więcej niż prawdopodobne, że tylko sobie zaszkodzisz, używając takiego specyfiku. Wybieraj produkty powstałe na bazie naturalnych składników, takie jak np. Coco White Mint.

 

Coco White Mint

Coco White Mint to sproszkowany węgiel coco, utleniony i specjalnie aktywowany parą wodną o temperaturze 900 stopni. Jest na tyle drobny, że nie podrażnia zębów ani dziąseł. Wciera się go zwykłą szczoteczkę do zębów przez ok. 2 minuty. Pierwsze efekty można zauważyć już po 3 dniach stosowania!

Proszek Coco White Mint to jednak nie tylko sposób na nieskazitelnie białe zęby. To również szansa na poprawę stanu zdrowia jamy ustnej. Ten niezwykły specyfik chroni zęby i dziąsła przed szkodliwymi toksynami, usuwa płytkę nazębną, działa bakteriobójczo, zapewnia optymalny poziom pH w ustach, zapobiega stanom zapalnym oraz infekcjom dziąseł, a także odświeża oddech. W jednym produkcie otrzymujemy więc połączenie wybielania z ochroną jamy ustnej.

 

W jaki jeszcze sposób możesz zadbać o swoje zęby?

Rzuć papierosy, pij mniej kawy i jedz czekoladę z umiarem. Oprócz tego spożywaj warzywa i owoce, które pomagają zachować zębom ich naturalny kolor: truskawki, ananasy, kalafiory i ogórki.

 

Wybielanie zębów w domu jest bezpieczne tylko wtedy, kiedy stosujemy sprawdzone sposoby i używamy naturalnych środków wybielających. Proszek Coco White Mint to propozycja dla osób, które dbają o zdrowie i szukają specyfiku nie tylko skutecznego, ale i przyjaznego dla jamy ustnej. Można go zamówić tutaj: https://starsmile.pl/.