Ślubny prezent - co podarować młodej parze?

Ślubny prezent - co podarować młodej parze?

Ślub to wyjątkowa uroczystość w życiu każdej zakochanej pary, wypada więc wręczyć jej jakiś wyjątkowy upominek, który się przyda i będzie wspaniałą pamiątką. Co podarować młodej parze?

Ślubny prezent - kasa czy coś innego?

Pieniądze przydadzą się zawsze i wiele par liczy na to, że to właśnie koperta wyląduje na stosie ślubnych prezentów. Warto jednak zawsze dodać coś od siebie, chociażby coś małego. Drobny upominek, zamiast tradycyjnych kwiatów, od których zaczyna się powoli odchodzić, zawsze ucieszy Państwa Młodych. Zwłaszcza jeśli będzie mógł być piękną i oryginalną pamiątką z tego jakże istotnego dnia.

 

Zestaw do sushi

Czy Państwo Młodzi są fanami kuchni azjatyckiej? Jeżeli tak, na pewno spodoba im się ten wyjątkowy i oryginalny zestaw do sushi. Nie tylko będą mogli częściej jadać swoje ulubione danie, ale każdy posiłek podany na tej zastawie przypomni im piękny dzień, w którym wzięli ślub. Prezent jest tyleż ładny, co przydatny, a w dodatku w rozsądnej cenie.

 

Wyjątkowa ramka na zdjęcia

Niepowtarzalna, ręcznie wycinana ramka w sam raz, aby umieścić w niej piękne zdjęcie ślubne. Elegancka ozdoba, piękny prezent i wzruszająca pamiątka - trzy w jednym, czyli strzał w dziesiątkę. Czy Para Młoda się ucieszy? Oczywiście, że tak. Ramka zawsze jest trafionym prezentem ślubnym i z pewnością sprawi, że na twarzy Państwa Młodych zakwitnie uśmiech. A może nawet pojawią się łzy wzruszenia?

 

Niebanalna cukierniczka

Cukierniczka to idealny prezent na eleganckie przyjęcie ślubne. To ważne, aby życie Państwa Młodych zawsze było tak słodkie jak zawartość tego pięknego, oryginalnego naczynia, prawda? Właśnie tego życzy się Parze Młodej w dniu ślubu. Co lepiej wyrazi takie życzenia od cukierniczki?

 

Drzewo wpisów

To prezent, który od razu na weselu powinien zostać wykorzystany przez Państwa Młodych, a następnie stanowić piękną ozdobę domu i wspaniałą pamiątkę ślubną. Drzewo, gdzie każdy gość zostawi po sobie ślad. Mało tego! Plakat jest spersonalizowany - zamawiając go dla Młodych, możemy poprosić o umieszczenie na nim imion zakochanych oraz daty ich ślubu! Obraz Młodzi powinni rozłożyć podczas trwania imprezy i poprosić, aby każdy gość zaznaczył swoją obecność poprzez odcisk palca. Do plakatu dołączana jest również farbka przeznaczona do tworzenia listków na drzewie. Również kolor plakatu możemy wybrać taki, jaki spodoba się Parze Młodej.

Wyjątkowy dzień, jakim jest ślub naszych przyjaciół, bliskich bądź znajomych, to idealna okazja do tego, aby podarować im coś niebanalnego. Warto zastanowić się i wybrać coś, co będzie piękne i praktyczne. Właśnie takie są prezenty handmade.

Sprawdź prezenty ślubne handmade na: https://www.decobazaar.com/prezenty-slubne.html.