Szybkie sposoby na piękny i zdrowy uśmiech

Szybkie sposoby na piękny i zdrowy uśmiech

Niezależnie od tego, z jakiej przyczyny straciliśmy jeden bądź więcej zębów, współczesna stomatologia jest w stanie temu zaradzić. W bardzo prosty i skuteczny sposób można zadbać o uzupełnienie braków w uzębieniu za pomocą implantów zębowych.

Co zrobić, żeby ciągle cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem?

Należy skontaktować się ze specjalistą. Dentysta z jednej strony pomoże nam zrozumieć innowacyjne metody leczenia dostępne we współczesnej stomatologii, z drugiej natomiast zapewni nam posiadanie trwałego, stabilnego i mocnego uzębienia bez najmniejszych ubytków, co zdecydowanie poprawi nasze samopoczucie.

Wybielanie zębów i implanty zębowe to najszybsze sposoby na odzyskanie olśniewającego uśmiechu, którym nie tylko możemy oczarować rozmówcę, ale także zapewnić sobie swobodę oraz komfort psychiczny, wynikający z poczucia, że nie musimy już unikać okazji do szerokiego uśmiechu.

 

Tytanowe korzenie, czyli o bezpiecznym uzupełnianiu braków w uzębieniu

Implanty zębowe (sprawdź promocyjną cenę implantów zębowych na http://www.dentestetica.pl) pełnią przede wszystkim rolę korzeni zębów. Te metalowe śruby wykonuje się z tytanu, który jest materiałem całkowicie bezpiecznym i w zupełności biozgodnym. Za pomocą zabiegu chirurgicznego implanty zębowe zostają wszczepione w kość szczęki, a następnie odbywa się proces osteointegracji. Polega on na naturalnym odtworzeniu kości szczęki wokół tytanowej śruby. Implanty zębowe stają się podstawą do odbudowania zarówno pojedynczych zębów, jak i protez czy mostków.

Zastosowanie implantów zębowych wiąże się z osiągnięciem wielu korzyści. O ich znaczeniu i doskonałej jakości decyduje głównie trwałość. Jeżeli weźmiemy pod uwagę czas wytrzymałości, z pewnością lepiej się sprawdzą, ponieważ – w porównaniu z tradycyjnymi metodami leczenia – nie wymagają ani uzupełniania, ani wymiany po kilku latach. Można śmiało stwierdzić, że stanowią rozwiązanie na całe życie, a co więcej, niwelują nieprawidłowości zgryzu oraz stanowią doskonałą ochronę i wsparcie dla naturalnych zębów.