W co się ubrać na randkę?

W co się ubrać na randkę?

Chcesz zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce? Zadbaj o swój ubiór.

Od tego, jakie wrażenie wywrzesz na mężczyźnie, z którym się spotkasz, zależy dalszy przebieg spotkania, a nawet znajomości. Psychologowie są zgodni co do tego, że nawet jeśli w przyszłości uda nam się skorygować pierwsze niefortunne wrażenie, to jednak ono pozostanie i będzie negatywnie zabarwiało całą znajomość. Dlatego zanim wybierzesz się na pierwszą randkę, porządnie się przygotuj i o niczym nie zapomnij! Poniżej podpowiadamy, w co się ubrać, aby wypaść korzystnie.

 

Biust

Panie z krągłym, obfitym biustem nie powinny nadmiernie go eksponować na pierwszej randce. Ważne jest dozowanie napięcia. Swoje atuty warto odsłaniać po kawałku – jest to jedna z reguł, której powinnaś zawsze się trzymać, niezależnie od okoliczności. Pierwsze spotkanie służy wzajemnemu poznaniu się, a żeby się poznać – trzeba rozmawiać. Nie rozpraszaj swojego interlokutora zbyt wieloma akcentami erotycznymi.

 

Nogi – pokazywać czy nie?

Jeśli natura obdarzyła Cię długimi i zgrabnymi nogami, załóż dżinsowe rurki, które nie dość, że wyeksponują ich kształt, to jeszcze pozwolą Ci czuć się swobodnie i komfortowo. Spódniczka mini na pierwszą randkę nie jest raczej wskazana, chyba że nie zależy Ci na niczym więcej niż tylko na pójściu do łóżka. Jeśli nie jesteś zadowolona z budowy swoich nóg, możesz założyć coś luźniejszego, a linię bioder zakamuflować tuniką.

 

Torebka i buty

Na pierwszą randkę zabierz ze sobą możliwie najmniejszą torebkę, chyba że okoliczności temu nie sprzyjają. Im mniejsze rozmiary, tym więcej gracji i wdzięku, a także... swobody i luzu. Zaś co do obuwia – nie zakładaj pod żadnym pozorem butów, w których jeszcze nie chodziłaś!

 

Na jaki styl postawić?

Wybierz ciuchy, w których czujesz się ładna, i w których wygodnie Ci się chodzi. Jeśli nie lubisz eleganckich stylizacji, zdecyduj się np. na dżinsy, jakiś stylowy T-shirt (ciekawe koszulki znajdziesz w sklepie Printlander) oraz trampki. Jeśli natomiast Twoje gusta ciążą w stronę bardziej wyszukanych ubrań, załóż odpowiedniej długości suknię, buty na obcasie i weź ze sobą stylową torebkę.