Zdrowie

Szybkie sposoby na piękny i zdrowy uśmiech
Szybkie sposoby na piękny i zdrowy uśmiech

Niezależnie od tego, z jakiej przyczyny straciliśmy jeden bądź więcej zębów, współczesna stomatologia jest w stanie temu zaradzić. W bardzo prosty i skuteczny sposób można zadbać o uzupełnienie braków w uzębieniu za pomocą implantów zębowych.

Zalety zdrowotne sauny parowej
Zalety zdrowotne sauny parowej

Sauna parowa to najpopularniejszy rodzaj sauny. Korzysta z niej coraz więcej osób. Niewielka ilość przeciwwskazań sprawia, że z jej dobrodziejstw może korzystać każdy.

Zaburzenia odżywiania - bulimia
Zaburzenia odżywiania - bulimia

Bulimia jest poważnym zaburzeniem odżywiania. Polega przede wszystkim na napadach objadania się, po których następują takie zachowania jak zwracanie posiłków, drakońskie diety, łykanie środków przeczyszczających, stosowany jest nadmierny wysiłek fizyczny bądź osoba ta wykonuje często lewatywy.

Sposoby na bóle menstruacyjne
Sposoby na bóle menstruacyjne

Większość kobiet podczas miesiączki zmaga się z mniej lub bardziej intensywnym bólem. Ustępuje on zwykle po drugim lub trzecim dniu krwawienia, ale u wielu osób jest tak silny, że utrudnia normalne funkcjonowanie. Jak radzić sobie w tym czasie? Czy tabletki przeciwbólowe to jedyne rozwiązanie?

Odczulanie metodą na alergię
Odczulanie metodą na alergię

Brak kontaktu z alergenem to najlepsze rozwiązanie dla osób cierpiących na choroby alergiczne. W większości przypadków jest ono jednak niemożliwe do osiągnięcia lub stwarza szereg problemów i ograniczeń. Wówczas, zamiast leczyć się doraźnie, warto rozważyć udział w terapii odczulającej.