Zdrowie

Zdrowa żywność
Zdrowa żywność

Sklepy ze zdrową żywnością od lat cieszą się coraz większą popularnością. Jest to efekt coraz większej świadomości konsumenckiej i troski o własne zdrowie.

Olej z wiesiołka - naturalne panaceum?
Olej z wiesiołka - naturalne panaceum?

Pospolita roślina o niepospolitych właściwościach – tak w skrócie można opisać wiesiołek. Pozyskiwany z niego olej wyróżnia się działaniem cenionym przez przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny. Nie będzie więc przesadą określenie, że olej z wiesiołka jest panaceum na wiele dolegliwości.

2,5 miliarda uderzeń!
2,5 miliarda uderzeń!

Serce – niesamowity narząd, pompa, która przez całe życie dostarcza krew do wszystkich zakamarków naszego ciała. Zaraz po urodzeniu serce noworodka ma masę 20 gramów, a częstotliwość jego bicia wynosi 120-160 uderzeń na minutę.

Zahartuj się na zimę!
Zahartuj się na zimę!

Do zimy i okresu grypy oraz przeziębień przygotować się można na różne sposoby: łykając witaminy, modyfikując codzienną dietę, uprawiając regularnie sport i wzmacniając tym samym ciało. Można też korzystać z sauny, wystawiać organizm na działanie zimna i nacierać skórę solą morską.

Szybkie sposoby na piękny i zdrowy uśmiech
Szybkie sposoby na piękny i zdrowy uśmiech

Niezależnie od tego, z jakiej przyczyny straciliśmy jeden bądź więcej zębów, współczesna stomatologia jest w stanie temu zaradzić. W bardzo prosty i skuteczny sposób można zadbać o uzupełnienie braków w uzębieniu za pomocą implantów zębowych.

Zalety zdrowotne sauny parowej
Zalety zdrowotne sauny parowej

Sauna parowa to najpopularniejszy rodzaj sauny. Korzysta z niej coraz więcej osób. Niewielka ilość przeciwwskazań sprawia, że z jej dobrodziejstw może korzystać każdy.