zdrowie

Znaleziono artykułów: 6

Czy stać cię na bycie singielką?
Czy stać cię na bycie singielką?

Być singielką – to brzmi dumnie. Młoda, piękna, wolna, niezależna, oddana pracy i karierze, otoczona przyjaciółmi i niemająca problemu z porozrzucanymi w domu męskimi skarpetkami. Bezdzietna, ma się rozumieć. Podróżująca, uprawiająca sport, żyjąca pełnią życia. To dziś. A jutro?

Jakie mięso wybierać?
Jakie mięso wybierać?

Drób czy wołowina? Czy powinniśmy wybierać mięso w folii, czy raczej świeże od rzeźnika? Warto się zastanowić nad takimi i innymi kwestiami, by przygotowywane przez nas posiłki były smaczne i zdrowe.

Zdrowa żywność
Zdrowa żywność

Sklepy ze zdrową żywnością od lat cieszą się coraz większą popularnością. Jest to efekt coraz większej świadomości konsumenckiej i troski o własne zdrowie.

Olej z wiesiołka - naturalne panaceum?
Olej z wiesiołka - naturalne panaceum?

Pospolita roślina o niepospolitych właściwościach – tak w skrócie można opisać wiesiołek. Pozyskiwany z niego olej wyróżnia się działaniem cenionym przez przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny. Nie będzie więc przesadą określenie, że olej z wiesiołka jest panaceum na wiele dolegliwości.

Zalety zdrowotne sauny parowej
Zalety zdrowotne sauny parowej

Sauna parowa to najpopularniejszy rodzaj sauny. Korzysta z niej coraz więcej osób. Niewielka ilość przeciwwskazań sprawia, że z jej dobrodziejstw może korzystać każdy.

Zaburzenia odżywiania - bulimia
Zaburzenia odżywiania - bulimia

Bulimia jest poważnym zaburzeniem odżywiania. Polega przede wszystkim na napadach objadania się, po których następują takie zachowania jak zwracanie posiłków, drakońskie diety, łykanie środków przeczyszczających, stosowany jest nadmierny wysiłek fizyczny bądź osoba ta wykonuje często lewatywy.